Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Pro nastupující žáky

Informační schůzka rodičů a žáků 1. ročníků:

SCHŮZKA RODIČŮ A ŽÁKŮ PŘIJATÝCH DO 1. ROČNÍKŮ PRO ŠKOLNÍ ROK 2017/2018 PROBĚHNE V SOBOTU 17. 6. 2017 OD 9:00.

Sebou si vezměte 600 Kč, 500 Kč je záloha na adaptační kurz a 100 Kč je na čipovou kartu pro vstup do školy, do jídelny a na intr. Dále pak na jazykové učebnice (cca 1000 - 1200 Kč na učebnici anglického jazyka a druhého jazyka, též vezměte s sebou, aby mohly být učebnice objednány již v průběhu prázdnin). Důležité: do školního informačního systému Bakaláři potřebujeme vaši fotku (pasového formátu). Případně můžete fotku vašeho obličeje elektronicky poslat na adresu studijního oddělení: sturmova.hana@ssis.cz.
Aplikovaná chemie a Informatici mají schůzku na průmyslovce (budova I) nábř. J. Wolkera 132, ostatní obory jsou na budově S, v ulici E. Krásnohorské 2069. Vše bude označeno . Mapku a další informace naleznete níže.

 

Dopravní informace.

 

Most Jana Palacha je (opět) uzavřen, k dispozici je lávka pro pěší. Mezi budovami se dá bez potíží jít pěšky. Parkovat můžete za budovou průmyslovky (obory ACH a IT) , případně u vedlejší sportovní haly. Ostatní obory mohou parkovat na dvoře školy v ulici E. Krásnohorské 2069. Vše najdete v přiložené mapce.

Podrobné informace naleznete zde:

Přihláška ke stravování zde:

 

Ubytování

Hotel & ubytovna

Služby

Kadeřnictví & kosmetika

Pronájem

Kurty & tělocvična

Školní jídelna

Školní jídelna

Domov mládeže

Domov mládeže