Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Informace k IT/IS

Hesla

Pokud zapomenete přihlašovací údaje do některých služeb, obraťte se na konkrétní správce, kdokoliv jiný by vám rád pomohl, ale prostě nemůže. Na správce se obraťte osobně nebo prostřednictvím oficiální e-mailové adresy. Zasílání přístupových údajů na e-mailovou adresu typu james.bond.007@seznam.cz se nedá očekávat.

Většina služeb také umožňuje automatické zasílání hesla na e-mail, ten však musíte mít ve svém profilu té které služby zadaný, proto si své profily zkontrolujte.

Na koho se můžete obrátit:

  • přihlášení do Windows, E-mail, Sharepoint- Huml Dan, huml.dan@ssis.cz
  • Bakaláři - třídní učitelé (změna hesla, vytištění proužku s heslem) Macek Jiří Bc., macek.jiri@ssis.cz
  • LMS Moodle - Huml Dan

Pro změnu hesla (prodloužení platnosti hesla) emailu/účtu k PC, Emailu a Sharepointu lze využít formuláře http://heslo.ssis.cz

Další systémy nejsou centrálně spravovány, obraťte se na pracovníka nebo učitele, který danou aplikaci zavedl a používá ji.

Tisk a kopírování

Na každé budově školy je umístění multifinkční kopírovací a tiskové zařízení. Pro jeho použití je nutné mít nastavený učet v systému SafeQ. Toto nastavení provedete na adrese: xxxx. Dále je nutné mít dobytí kredit na účtu, který je možné provést pomocí automatu na budově I nebo v knihovně školy u paní Heřmanské. 

Pro kopírování stačí přiložit kartu. 

Pro tisk je v každé počítačové učevně nainstalována tiskárna Velke Minolty SafeQ, na kterou pošlete požadovaný obsah a po přiložení karty se Vám na kterékoliv tiskárně požadované vytiskne. 

Přístupový systém do budov

V případě, že Vám nefunguje nebo nemáte registrovánu kartu pro přístup do budov obraťe se prosím na: 

  • Huml Dan

V případě dotazů či technických problémů se neváhejte obrátit na správu sítě (budova I)

 

Ubytování

Hotel & ubytovna

Služby

Kadeřnictví & kosmetika

Pronájem

Kurty & tělocvična

Školní jídelna

Školní jídelna

Domov mládeže

Domov mládeže