Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

KADEŘNÍK-VIZÁŽISTA

Kód oboru: Kadeřník 69-51-H/01

Délka studia: 3 roky

Způsob ukončení studia: závěrečné zkoušky

„Mistr proměny“

Zájemce o tento obor čeká nesmírně pestrá a zajímavá výuka, která je připraví na samostatné podnikání v tomto oboru. Naše škola již po mnoho let připravuje pracovníky schopné poskytovat odborné poradenské služby v oblasti ošetřování vlasů a návrhů na konečnou úpravu vlasů do módního účesu. 

V oboru Kadeřník je novinkou rozšíření na specializaci Kadeřník-vizážista. Absolvent kromě klasických kadeřnických postupů zvládne také základy líčení pro všední i slavnostní příležitosti, barvení obočí a řas, péči o ruce (masáž rukou a manikúru). Bude připraven nabízet kompletní služby pro různé příležitosti, např. svatby, společenské akce, fotografování atd. 

Popis oboru

Absolvent poskytuje kadeřnické služby. Zhotovuje pánské, dámské a dětské účesy v souladu s individuálním přáním zákazníka, estetickými požadavky, módními trendy, bezpečnostními a hygienickými předpisy. Volí vhodné technologické postupy, připravuje potřebné nástroje, pomůcky a přípravky vzhledem ke zvolenému pracovnímu postupu. 

Absolvent oboru Kadeřník-vizážista uplatňuje profesionální a kultivovaný přístup k zákazníkům a je připraven poskytovat poradenské služby k ošetřování vlasů a návrhů na konečnou úpravu vlasů do módního účesu. Absolvent kromě klasických kadeřnických postupů ovládá i základy líčení pro všední i slavnostní příležitosti, barvení obočí a řas, masáže a péči o ruce. Proto je připraven nabízet kompletní služby pro různé příležitosti, např. pro svatby, společenské akce, fotografování atd.  

Umí pracovat s počítačem a využívat programy pro oblast služeb, provádět administrativní činnosti související s provozem firmy. 

Absolvent oboru Kadeřník-vizážista je připraven:

 • posuzovat kvalitu vlasů a vlasové pokožky a správně pečovat o různé typy vlasů
 • provádět různé druhy masáží vlasové pokožky
 • stříhat vlasy a upravovat jejich hustotu
 • tvarovat vlasy vodovou nebo trvalou ondulací
 • barvit a odbarvovat vlasy dorůstající i vlasy po celé délce
 • tónovat vlasy, melírovat vlasy odbarvováním a barvením
 • upravovat do konečného tvaru dámské, pánské a dětské účesy
 • holit vousy, upravovat kníry a plnovousy, barvit kníry a obočí
 • vytvářet náročné společenské a večerní účesy s použitím vlasových doplňků
 • zhotovovat a ošetřovat vlasové doplňky, ošetřovat a upravovat vlásenky
 • sledovat nové trendy v pěstící vlasové kosmetice
 • provádět základní denní a společenské líčení
 • pracovat s počítačem a využívat programy pro oblast služeb, provádět administrativní činnosti související s provozem firmy
 • orientovat se na trhu práce, komunikovat se zákazníky a obchodními partnery

Uplatnění absolventa

Absolventi se s ohledem na příslušnou specializaci mohou uplatnit především v oblastech poskytování profesionálních kadeřnických a vizážistických služeb ve středně velkých i malých provozovnách, studiích a salonech. Uplatnění absolventů v tomto odvětví je jak v pozici zaměstnanecké, tak i v pozici právního subjektu podnikání v daném oboru.

Absolvent se uplatní především v těchto povoláních: 

 • kadeřník v kadeřnickém salonu nebo kadeřnické provozovně;
 • jako soukromý podnikatel v oboru;
 • prodejce obchodů s drogerií a parfumerií;
 • učitel odborného výcviku;
 • kadeřník specialista;
 • vlásenkář;
 • marketingový odborný poradce.

Absolventi mohou pokračovat ve studiu na specializovaných nástavbových studiích (vlasová kosmetika, vlásenkářství), či ve studiu oboru Kosmetické služby, kam mohou nastoupit po vykonání rozdílových zkoušek do 2. ročníku.

Praktické vyučování a odborná praxe

V hodinách praktického vyučování se žáci učí praktickým dovednostem a rozvíjejí svojí zvolenou odbornost.

Odborný výcvik probíhá ve cvičném kadeřnictví v budově školy. Zde je simulován reálný provoz kadeřnictví ve školních podmínkách. Žáci mají možnost vyzkoušet si praktické činnosti, propagaci, řešit vzniklé problémy, pracovat samostatně, ale i v týmu. Získávají praktické zkušenosti při práci se zákazníky z řad široké veřejnosti, pracují s moderními přístroji, osvojují si základní provozní činnosti a dovednosti vést účetní evidenci. Učí se vhodně navazovat kontakt se zákazníkem, dodržovat zásady společenského chování, zásady osobní hygieny a hygieny provozovny.

Absolvují také odbornou praxi v rozsahu celkem 2 týdnů. Je realizována v kadeřnických salonech u smluvních partnerů. Význam těchto praxí spočívá v získávání praktických dovedností v prostředí reálného provozu kadeřnického salonu. Žáci mají možnost vyzkoušet si praktické činnosti v jiném prostředí, pracovat samostatně, ale i v týmu, oslovit zákazníky..

Ze strany školy je snaha spolupracovat s různými subjekty v okolí při pořádání jejich akcí, aby praktická výuka pokrývala co možná nejširší spektrum aktivit, se kterými se žáci v budoucnu jako zaměstnanci nebo podnikatelé mohou setkat. Žáci dochází provádět kadeřnické služby do mateřských škol, dětského domova, domova důchodců (pravidelně i při nárazových akcích).

Benefity

Naše škola má ve výuce oboru Kadeřník desetiletou tradici. Škola připravuje kvalitní odborníky ve svém oboru. Většina absolventů je zaměstnána v oboru a další se dále vzdělávají. Je to perspektivní obor, který je v dnešní době potřebný, nabízí zvyšování sebevědomí žen i mužů, dobré uplatnění na trhu práce, službu obyvatelstvu, styk s lidmi, péči o pěkný vzhled. 

V rámci studia oboru a rozšiřování odborných znalostí a dovedností jsou žákům nabízeny odborné kurzy (např. nehtová modeláž, prodlužování řas, P-SHINE). Kurzy jsou nepovinné a jsou hrazeny žákem. Všechny kurzy jsou vedeny odbornými lektory a žáci po jejich úspěšném absolvování získávají certifikát.

SŠIS podporuje zapojení žáků do odborných soutěží pro porovnání jejich znalostí a dovedností s konkurencí ostatních škol, např. Mladý módní tvůrce v Jihlavě, Kalibr Cup v Lanškrouně, Koruna kreativity Praha, Zlaté zrcadlo v Domažlicích). Příprava i samotná realizace soutěží maximálně pomáhá profesnímu rozvoji žáků.

Učební plán

Učební plán

Létak oboru

Propagační letáček oboru

Profily absolventů

Lucie Hofmanová

Lucie Hofmanová

Jméno a příjmení, titul: Lucie Hofmanová

Rok závěrečných zkoušek: 2010

Současná pracovní pozice: Podnikatelka v oboru

Co vám přineslo studium na naší škole: Od malička jsem si přála být kadeřnicí a mít svůj salón. Ale chtěla jsem maturitu a proto jsem zvolila příbuzný obor a šla zkusit „přijímačky“ na kosmetičku. Ty byly úspěšné, 4roky utekly jako voda a já maturovala. Už během studia jsem věděla, že se kosmetice chci věnovat. Po maturitní zkoušce mi to však nedalo a přihlásila jsem se „u nás“ (na stejné škole) na kadeřnici. V roce 2010 jsem úspěšně vykonala závěrečné zkoušky.
Hned po absolvování obou oborů jsem mohla začít! Našla jsem vhodné prostory pro kosmetiku, nabrala klientelu a díky dotaci z Úřadu práce jsem otevřela salon s kosmetikou a pedikúrou v Červeném Kostelci a začala spokojeně podnikat.
Kromě této činnosti jsem ještě jezdila, a stále jezdím, do salonu v Trutnově vykonávat pedikúru a prodlužování řas. V roce 2014 jsem se rozhodla svoji živnost rozšířit o kadeřnické služby, skončit v ČK a otevřít salon u nás na vesnici v Batňovicích. Momentálně je to rok, co mám doma své STUDIO SEN (kosmetika, pedikúra, prodlužování řas, kadeřnictví) a jsem velice spokojená. Užívám si svého splněného snu a nic bych neměnila.

Certifikáty: Manikúra, pedikúra, nehtová modeláž, masáž očního okolí, trvalá na řasy, prodlužování řas, sexy look mascara, základy líčení, top visage, slavnostní líčení, chemický peeling.

Michaela Frimlová

Jméno a příjmení, titul: Michaela Kleňhová, dříve Frimlová.

Rok závěrečných zkoušek: 2009

Současný zaměstnavatel: Kadeřnický řetězec Franck Provost

Současná pozice: Zaměstnankyně v kadeřnickém salonu, tč. na mateřské dovolené.

Co vám přineslo studium naší školy: Na SŠIS jsem navštěvovala v letech 2006 - 2009 obor Kadeřník. Ten jsem si vybrala hlavně proto, že je zajímavý a kreativní. Stále se učíte něco nového. Kadeřnickou praxi jsme na škole měli celé tři roky. Týden odborného výcviku vždycky utekl daleko rychleji než týden školy. Určitě to bylo proto, že mě praxe více bavila a ještě k tomu jsem byla motivována finanční odměnou. Všechny kadeřnické úkony jsem dobře zvládala a práce s lidmi mě také moc bavila. Výuka holení byla sice náročná, ale mně se velice vyplatila v pozdější práci.  Úprava vousů a zaholování kontur v salonu byla potom hračka.

Reprezentovala jsem školu ve dvou kadeřnických soutěžích, což pro mě byla velká výzva a zkušenost. Nestála jsem sice na "bedně", ale myslím, že jsem škole ostudu neudělala. Pokud jsem na praxi dávala pozor a zajímala se o všechno podrobně, nebyly teoretické předměty, jako materiály nebo technologie, žádná věda. Všechno do sebe jen zapadalo a celé studium jsem dobře zvládla. Učitelé byli vstřícní a "féroví". Jak my jsme se chovali k nim, tak nám opláceli. Byla s nimi i legrace, ale dokázali si sjednat pořádek.

Ráda vzpomínám na domov mládeže a hlavně na zážitky, které jsme prožili s panem vychovatelem Vojtou. Byla toho celá řada. Tehdy jsem to ještě nedokázala ocenit, dnes ale vím, že to byly nejkrásnější roky mého života.

 

Pavla Albrechtová

Jméno a příjmení, titul: Pavla Albrechtová

Rok závěrečných zkoušek: 2013

Současná pozice: Podnikatelka v oboru - Salon Afrodité Hradec Králové

Co vám přineslo studium naší školy:

Pocházím z městečka Hostinné. Vždy jsem měla výtvarné a sociální cítění. Chtěla jsem něco vytvářet a hlavně pracovat s lidmi. Při volbě budoucího povolání jsem se rozhodla pro obor Kadeřník na SŠIS ve Dvoře Králové nad Labem. Už při studiu jsem se snažila načerpat odborné vědomosti a dovednosti, které v budoucnu určitě využiji a zúročím při své práci. Díky skvělým učitelkám ve škole i na praxi jsem získala maximum informací a potřebných návyků.

Během studia jsem se aktivně a s úspěchem zúčastnila několika kadeřnických soutěží (například v Jihlavě a Lanškrouně) a také školních projektů. V neposlední řadě jsem absolvovala i odborná školení a semináře od firmy L' Oreál a Kérastase, díky kterým jsem se později dostala i na kongres do Vídně.

Po absolvování tohoto oboru jsem se přestěhovala do Hradce Králové, kde jsem nastoupila do zaběhnutého nejmenovaného salonu. Po kratší době jsem zjistila, že tudy cesta nevede a začala jsem sama podnikat. Nyní pracuji v Salonu Afrodité a mým nejdůležitějším nástrojem jsou mé ruce, dovednosti a kvalitní kosmetika. Začátek byl ovšem opravdu velmi náročný, nejen finančně. Dnes jsem ráda, že jsem nesnáze překonala. Stálo to za to. Jsem sama svou paní, dělám, co mě baví a hlavně vše podle svého nejlepšího přesvědčení. Miluji pocit, když jsou klientky spokojené a odcházejí nejen krásnější, ale i odpočaté a sebevědomé. Vždy se snažím dát jim něco navíc a ony se zase rády ke mně vrací.

 

Michaela Hamplová

Jméno a příjmení, titul: Michaela Hamplová

Rok závěrečných zkoušek: 2014

Současný zaměstnavatel: Metropolitní soukromá střední škola, Praha

Současná pozice: studentka  

Co vám přineslo studium naší školy:

V patnácti letech bývá těžké se rozhodnout, čím chcete jednou být, kam mají směřovat vaše kroky a jakým směrem se vlastně ubírat. S mojí sestrou jsme dvojčata. Vždy jsme si rády hrály s panenkami a tvořily jim různé účesy.  Často jsme česaly i jedna druhou. Postupem času nás čím dál víc zajímala móda nejen oděvní, ale i účesová. Bavilo nás proměňovat naše spolužačky na základní škole. Domluvily jsme se, že je nalíčíme, učešeme, vybereme vhodný outfit a celou změnu nafotíme na facebook. V té době jsme se rozhodly, že vydat se tímto směrem by mohlo být to pravé. Podaly jsme si tedy přihlášku na Střední školu informatiky a služeb ve Dvoře Králové nad Labem, obor Kadeřník. Tuto školu jsme úspěšně ukončily výučním listem. Na studium velmi rády vzpomínáme. Byly to krásné tři roky strávené v dobrém kolektivu, se vstřícnými učiteli a kupou zážitků na celý život. Paní učitelky odborného výcviku nám předaly mnoho svých skvělých zkušeností a rad, kterých si ceníme a využíváme dál na naší cestě životem. Nyní studujeme dvouleté nástavbové studium na Metropolitní soukromé střední škole v Praze. Když máte sen a cíl, nepřestávejte za ním jít.

 

Adaptační kurz 2019 – 1. D, 1. EM

28.08.2019

Seznamovací pobyt v přírodě

Sobotní program pro rodiče

28.05.2019

V dubnu naše škola pořádala tradičně přijímací zkoušky nanečisto.

Divadelní vlásenkářství

23.04.2019

Exkurze 1. ročníku oboru Kadeřník

Kalibr Cup 2019

19.03.2019

Další soutěž pro kreativní žáky v Lanškrouně

Spolupráce SŠIS s Lázněmi Bělohrad

25.02.2019

Naše žákyně jako zlaté květy na VIP večírku

První republika – doba elegance

21.02.2019

Dne 24. 1. 2019 se konala kadeřnicko-kosmetická soutěž, která byla uskutečněna stylově, dle zadaného tématu v Národním domě v Prostějově, který je významnou kulturní památkou České republiky.

Exkurze

20.12.2018

Během studia na naší škole jsou žákům do výuky zařazovány odborné exkurze.

Projekt – nechte žáky vymalovat.

20.12.2018

Nadané žákyně oboru kosmetické služby dokazují, že se umí postarat o vkusnou prezentaci svého oboru

Jarmark v Hradci Králové

14.12.2018

Žákyně oborů Kosmetické služby a Kadeřník zde každoročně plní přání malým i velkým návštěvníkům.

Adventní dílny

14.12.2018

Dne 28. 11. 2018 se konaly na budově S Adventní dílny.

Pomoc těm, kteří chtějí a potřebují

06.11.2018

Inkluzivní vzdělávání dává možnost vytvoření „školy pro všechny“. Cílem inkluze je podporovat rovné šance dětí ve vzdělávání. Také naše škola inkluzivní principy ve vzdělání uplatňuje.

Předání cen a křest knihy Ze světa knih a knihoven

08.10.2018

Ve středu 3. 10. se žákyně oborů Kosmetické služby a Kadeřník zúčastnily křtu knížky, na které se svými ilustracemi samy podílely.

Výstava Aš po Už/horod

03.10.2018

V září žáci naší školy zhlédli výstavu Aš po Už/horod, která se konala v druhém patře bývalé Mayerovy továrny ve Dvoře Králové nad Labem.

 

Adaptační kurz 1. E a 1. D

08.06.2018

Kurz se koná 5. 9. – 7. 9. 2018 (středa až pátek). Všechny potřebné informace naleznete v příloze.

 

Safari po Safari 2018

24.04.2018

Ve středu 11. dubna žáci a žákyně 1. A, C, D, a E vyrazili u příležitosti Dne Země na tradiční  dobrodružnou cestu plnou poznání a pohybu Safari po Safari.

„Zlaté zrcadlo“ Domažlice

09.03.2018

Kadeřnicko-kosmetická soutěž v Domažlicích

"Výlet na úřad práce"

06.03.2018

Žákyně oborů Kadeřník a Kosmetické služby navštívily Úřad práce v Trutnově a místní pivovar

Nabídka dárkových poukazů

20.02.2018

Nevíte, co věnovat svým blízkým? Chcete darovat zážitek?

Kalibr cup Lanškroun

09.02.2018

Naše žákyně obsadila stříbrnou příčku na mezinárodní soutěži

Lyžařský výcvik

19.01.2018

Žáci prvních ročníků strávili týden na sjezdovkách, snowboardech nebo běžkách ve Špindlerově Mlýně.

Školní kolo soutěže

19.01.2018

Zájem žáků o celostátní soutěže je vysoký, a tak ...

Vánoční tvoření na budově S

04.01.2018

Poslední školní den před Vánocemi byl na budově S ve znamení soutěží, her a tvoření.

Podzim na „Esku“

12.12.2017

Žákyně 1. D a 1. E v rámci Základů ekologie tvořily z vysušených přírodnin podzimní symboly. Podívejte se, jak se jim podařily.

Exkurze do vlásenkářství v Klicperově divadle

05.12.2017

Kadeřnice ze 2. D byly na exkurzi ve vlásenkářské dílně.

Soutěž mladých kadeřníků a kosmetiček „MMT Jihlava 2017“

01.12.2017

Účast žáků SŠIS na mezinárodní soutěži

Burza škol Turnov

07.11.2017

Začátkem listopadu se naše škola zúčastnila burzy škol v Turnově. Děkujeme žákům, kteří se do akce zapojili.

„Studuj, pracuj a cestuj v EU“

07.11.2017

V rámci týdne vzdělávání, do kterého se zapojily úřady práce ČR, se v aule naší školy uskuteční přednáška na téma „Studuj, pracuj a cestuj v EU“, která se koná tento čtvrtek 9. listopadu od 10.00 do 11.30.  Jste srdečně vítáni, vstupné zdarma.

Tým Europe Direct

Středoškolský pohár CORNY

01.11.2017

Každoročně se naše žákyně a žáci účastní poháru Corny v atletice. Okresní kolo se konalo 20. září na našem domácím stadionu. Kompletní výsledky jsou k nahlédnutí zde: http://online.atletika.cz/vysledky/31578/0/2

Veletrh středních škol Náchod

25.09.2017

Ve dnech 22. 9. a 23. 9. 2017 se konal v Náchodě veletrh středních škol. Děkujeme pedagogům a žákům SŠIS za vzornou prezentaci na akci.

Adaptační kurz tříd 1A, 1C, 1D a 1E

22.09.2017

První týden ve škole jsme se moc neohřáli. Strávili jsme totiž tři dny na adaptačním kurzu.

Vodácký kurz aneb radovánky na Labi

12.09.2017

Ještě než jsme se rozutekli na prázdniny, strávili jsme 3 dny na řece Labi.

Adaptační kurz tříd 1.A, 1.C, 1.D a 1.E

21.08.2017

Informace naleznete zde:

Umístění na soutěži v Lanškrouně

10.02.2017

9.2.2017 Marie Mahdalena Hitková opět zářila. Tentokrát na soutěži Kalibr cup Lanškroun.

Příprava na Kalibr cup

10.01.2017

Vybrané žákyně čeká další mezinárodní soutěž v kosmetické a účesové tvorbě.

Mladý módní tvůrce Jihlava 2016

02.12.2016

Na letošní soutěži obsadily žákyně naší školy zlatou a stříbrnou příčku.

Obor Kadeřník se představuje

07.11.2016

Podívejte se na medailonek oboru Kadeřník

https://youtu.be/uxBhL9fAEXc

Prezentace projektu Putování 20. stoletím

19.10.2016

Vystoupení žáků SŠIS na módní přehlídce firmy Pletap

Články oboru

Dárkové poukazy

24.01.2018

Nevíte, co věnovat svým blízkým? Chcete darovat zážitek?

Absolventi učebního oboru Kadeřník 2017

28.06.2017

Letošní absolventi

Safari po Safari

26.05.2017

Mezinárodní soutěž ,,Zlaté zrcadlo“ v Domažlicích

27.04.2016

Mezinárodní soutěž "Zlaté zrcadlo“ v Domažlicích

Příroda a květinová víla byla témata pro Kadeřnice a Kosmetičky v rámci 3. ročníku mezinárodní soutěže "Zlaté zrcadlo“, která se konala 9.3.2016 v Domažlicích. Vlasy vyčesané do nápaditých kreací - stromů, květin nebo vodopádu zajistily atraktivní podívanou. Kosmetičky se zaměřily na slušivost, originalitu a krásu květinových víl. Výkony byly velmi vyrovnané. Naši školu reprezentovaly Lenka Klimešová v účesové tvorbě, která získala cenu paní ředitelky pořádající školy.  V kosmetické tvorbě soutěžily Kateřina Řeháková a Bára Melínová, obě se umístily ve stříbrném pásmu.

Děkujeme škole SŠlS za skvělou zkušenost a plno zážitků na soutěži.

L. Klimešová a A. Grosmanová, kadeřnice ze 3. D

Kalibr cup

27.04.2016

Dne 11. února 2016 se vybrané žákyně naší školy již tradičně účastnily kadeřnicko-kosmetické soutěže Kalibr cup v Lanškrouně. Dvě soutěžící oboru Kadeřník a dvě z oboru Kosmetické služby soutěžily na společné a předem zadané téma „ Extravagance přehlídkového mola“. Účast a tedy i konkurence byla velmi silná.  V obou disciplínách soutěžilo přibližně 25 žáků z jednotlivých škol z Čech, Slovenska a Rakouska.

Naše žákyně oboru Kadeřník si nápadité kostýmy pro své modelky zapůjčily a budoucí kosmetičky si originální šaty navrhly, a dokonce samy z netradičních materiálů ušily.  Důsledná příprava se vyplatila. Dívky na samotné soutěži vytvořily náročné, extravagantní účesy a zajímavé výrazné líčení. Marie Magdalena Hitková se umístila s pavím motivem na páté příčce a postoupila tak do pražského finále. V průběhu soutěže pořádající škola zajistila bohatý program: módní přehlídky několika regionálních výrobců oděvů, doprovodnou hudbu místního orchestru a taneční vystoupení malých dětí.

Finální kolo v Praze se konalo o měsíc později 12. března 2016 na kosmetickém a kadeřnickém veletrhu Beauty v Letňanech. Celá soutěž probíhala ve velice rušném prostředí, kde mělo několik tisíc návštěvníků možnost sledovat na plátnech detaily líčení a celý průběh tohoto finále. Prezentace výsledných výtvorů probíhala na centrálním jevišti celého výstavního areálu. I zde Marie opět zabodovala a s jistotou obhájila svůj předchozí úspěch z Lanškrouna.

Jménem školy děkuji Marii a ostatním zúčastněným za reprezentaci SŠIS.

Vedoucí učitelka odborného výcviku Bc. Jana Krajčírová

Soutěž mladých kadeřníků a kosmetiček „MMT Jihlava 2015“

15.01.2016

3. 12. 2015 se nadaní žáci oborů Kosmetické služby a Kadeřník již tradičně zúčastnili soutěže „Mladý módní tvůrce“ v Jihlavě.

Účastnili se nejen žáci škol z celé ČR ale i ze Slovenska a Rakouska. Akce byla velice dobře připravena a výkony soutěžících byly na vysoké úrovni. Vyhlášené téma pro líčení bylo: Extravagance afrických kmenů. Pro kadeřnickou tvorbu: Oživlá panenka MONSTER HIGH a Gejša 21. století. V obou oborech soutěžilo bezmála 20 soutěžících, takže konkurence byla velmi silná. Líčení, účes i celkový outfit musel odpovídat zadání. Důležitý byl i čas celého zpracování.

Marie Magdalena Hitková se se svou „africkou kráskou“ umístila na 7. místě. Obdiv patří i Nikole Winklerové z 2. ročníku oboru Kadeřník, která se zúčastnila soutěže se stejným nasazením jako její o rok starší kolegové.

Děkujeme všem soutěžícím, kteří příkladně reprezentovali naši školu.

Bc. Jana Krajčírová

Koruna extravagance Praha

05.01.2016

Dne  19. 11. 2015 se naši žáci zúčastnili kadeřnicko-kosmetické soutěže s názvem "Koruna extravagance“.

Nová závěrečná zkouška

16.09.2015

Žáci oboru Kadeřník konají  závěrečné zkoušky podle jednotného zadání

Spolupráce SŠIS s různými typy a stupni škol

09.09.2015

I děti v mateřských školách mají svou činnost naplánovanou dle školních vzdělávacích programů. Ve školce Elišky Krásnohorské připadlo na 2. čtvrtletí tohoto roku téma - povolání.  O různých profesích si s učitelkami povídaly a ukazovaly si je na obrázcích přímo v učebně. Vedení školky nás požádalo o ...

Ubytování

Hotel & ubytovna

Služby

Kadeřnictví & kosmetika

Pronájem

Kurty & tělocvična

Školní jídelna

Školní jídelna

Domov mládeže

Domov mládeže