Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

INFORMACE O ŠKOLE

Naše škola nabízí studium v pěti atraktivních maturitních a jednom učebním oboru. Jedná se o technické maturitní obory Aplikovaná  chemie a Informační technologie - KYBERNETICKÁ BEZPEČNOST, které pokračují v tradici 130 let výuky SPŠ Dvůr Králové. Průmyslovka je dnes jednou ze součástí naší školy.

Na více než stoletou tradici další součástí naší školy - Obchodní školy a Obchodní akademie navazují obory Hotelnictví a nejnovější obor Cestovní ruch.

Další dva obory jsou zaměřeny na osobní služby, jedná se o maturitní obor Kosmetické služby. V rámci tohoto oboru budeme od  roku 2017/2018 nabízet dvě nová atraktivní zaměření Wellness a Vizážistika. Jediným učebním oborem je rozšířený Kadeřník-vizážista, který připravuje žáky na samostatné podnikání v tomto oboru.

Nově zavedeným oborem je Bezpečnostně právní činnost.

Naše škola nabízí i výborné zázemí - vlastní jídelnu, domov mládeže, cvičnou restauraci a kuchyň. Všechny budovy školy jsou vedle sebe, v blízkosti centra města.  Pro sportovní aktivity využíváme sportovní halu, několik hřišť s umělým povrchem, hřiště na beach volejbal. Všechny budovy školy mají wi fi pokrytí s velmi rychlým připojením. Všichni žáci školy mají zdarma licenci na všechny produkty Microsoft Office.

  • pronájem školní auly na pořádání kulturních, společenských a obchodních akcí, ale také pro jednání a školící účely
  • kosmetické služby
  • kadeřnické služby

Podrobné informace najdete na samostaném webu ubytovani.ssis.cz.

Naše škola navázala v červnu 2018 dlouhodobou spolupráci s Fakultou chemicko – technologickou Univerzity Pardubice. Spolupráce byla zahájena podpisem memoranda, jejímž hlavním cílem je rozvoj znalostí a schopností žáků a studentů obou institucí a také propojení středního a vysokého školství při výchově a vzdělávání odborníků na poli chemie. SŠIS se stane Fakultní školou Fakulty chemicko – technologické Univerzity Pardubice a bude tak první střední školou v tomto regionu, která ponese toto označení. „Smyslem memoranda je zaštítit vzájemnou spolupráci Fakulty chemicko – technologické Univerzity Pardubice a Střední školy informatiky a služeb ve Dvoře Králové.

Ubytování

Hotel & ubytovna

Služby

Kadeřnictví & kosmetika

Pronájem

Kurty & tělocvična

Školní jídelna

Školní jídelna

Domov mládeže

Domov mládeže