Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Kosmetičky SŠIS masírují v hotelu K – Triumf

27.04.2016

Krásné prostředí hotelu K – Triumf ve Velichovkách je ideálním místem pro dovolenou, ale i pro pořádání různých seminářů, firemních akcí, workshopů a teambuildingů. Je to také místo, kde se pořádají různé sportovní a společenské programy. Součástí široké nabídky pro zákazníky ať už pracovního nebo i rekreačního pobytu je také wellness centrum. K dispozici jsou vířivky, sauny, ale je tu i možnost masáží a využití různých estetických služeb.

Vedení naší školy bylo požádáno zatím k jednorázové spolupráci v oblasti masérských služeb. Během pátečního odpoledne se pět žákyň 3. ročníku oboru Kosmetické služby (T. Čtvrtečková, S. Dlouhá, K. Chládková, M. Malá, D. Pištorová) a jedna žákyně 4. ročníku (M. Bednářová) zúčastnily víkendového firemního semináře, jehož součástí byla také možnost využití masérských služeb.

O sportovní masáže našich děvčat byl opravdu velký zájem a zákazníci byli s poskytnutou péčí opravdu spokojeni.

Děvčata uplatnila jak svoje praktické dovednosti, tak i odborné znalosti. Měla možnost masírovat různé somatické typy zákazníků a dokázala se přizpůsobit i cizímu prostředí. Naše žákyně tato akce určitě obohatila, protože získaly další potřebné zkušenosti, které v budoucnosti určitě uplatní.  Naše děvčata odcházela unavená, ale spokojená s pocitem dobře vykonané práce a s tím, že dokážou být prospěšná.

Doufáme, že díky vynikající reprezentaci naší školy to nebyla akce ojedinělá a že spolupráce bude pokračovat i v budoucnosti.

Mgr. Eva Kilevníková, Ing. Jana Šílová

Ubytování

Hotel & ubytovna

Služby

Kadeřnictví & kosmetika

Pronájem

Kurty & tělocvična

Školní jídelna

Školní jídelna

Domov mládeže

Domov mládeže