Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Poznávací zájezd 3C po Pálavě a okolí

29.06.2016

Za jednou z těchto unikátních perel, jejíž areál je zapsán na seznamu UNESCO, se vydali i žáci 3. ročníku SŠIS oboru Cestovní ruch, kteří zde strávili čtyři dny v termínu 1. – 4. 6. 2016.

První den se žáci seznámili s malebnou vinařskou oblastí Valtic, kde byli též ubytováni. Navštívili Státní zámek Valtice a muzeum tortury. Den zakončili na vinařské stezce s Rajskou vyhlídkou.

Druhý den byl ve znamení sportu, zejména cyklistiky, kdy si žáci projeli celý Lednicko-Valtický areál, prošli zámek, Minaret a navečer zamířili do tradičního vinařského sklípku.

V pátek poznali krásy Pálavy z pohledu nejvyšší zříceniny – Dívčího hradu. Po náročném výstupu se žáci odebrali na výbornou degustaci pálavského vína.

V sobotu odjeli domů plní zážitků a vzpomínek na krásy Moravy. Výlet se vydařil a děkujeme panu učiteli Bláhovi a paní učitelce Hažvové za trpělivost a dohled.

Brokešová a Dítětová, 3. C

Fotogalerie

Ubytování

Hotel & ubytovna

Služby

Kadeřnictví & kosmetika

Pronájem

Kurty & tělocvična

Školní jídelna

Školní jídelna

Domov mládeže

Domov mládeže