Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Za Světem knih do Prahy

20.05.2016

Slunečné počasí dobíjelo naši energii. Nebyl to však výlet bez potíží, ale paní učitelky Kubíková a Hažvová vše zvládly a nezalekly se výlukových nástrah na trase do Pardubic. Cesta rychle uběhla a jako správná parta jsme se bavili různými vtipy.

Výstaviště v Holešovicích nás okouzlilo, ale to, co nás čekalo uvnitř, bylo ještě lepší. Každý si na veletrhu knih našel to své, bylo zde velké množství knih různých žánrů i kvalit. Po dvouhodinovém rozchodu jsme se sešli před výstavištěm a vzájemně se chlubili úlovky.

Dále nás čekal Trojský zámek u pražské zoo. Výjimečná architektura se nám líbila a výstava, která nás čekala uvnitř, nás poměrně překvapila. Původní majitel Václav Vojtěch ze Štenberka měl velice dobrý vkus. Na zámku jsme s lektorkou strávili přibližně hodinu a poté jsme se vydali autobusem a metrem na Václavské náměstí, kde jsme dostali rozchod, abychom každý po svém nasáli atmosféru centra metropole. Cesta vlakem domů byla opět trochu komplikovaná, přesto jsme s menším zpožděním, ale v pořádku dorazili do Dvora Králové.

Ubytování

Hotel & ubytovna

Služby

Kadeřnictví & kosmetika

Pronájem

Kurty & tělocvična

Školní jídelna

Školní jídelna

Domov mládeže

Domov mládeže