Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Exkurze na Pardubickou univerzitu

15.02.2016

Stejně jako loni uspořádala i letos naše partnerská vysoká škola - Fakulta elektrotechniky a informatiky Pardubice - zájezd na Den otevřených dveří FEI. Byl určen pro studenty vyšších ročníků oboru IT a z naší školy se zapojili žáci třídy 3. I a 4. I. Zájezd se uskutečnil 5. 2. 2016 a kromě našich studentů se ho zúčastnili studenti ze středních škol z okolí Pardubicka. O DOD byl obrovský zájem.

V úvodu, který proběhl v největší přednáškové učebně, byli studenti seznámeni s obory, které lze studovat na FEI UPCE, s formou studia, způsoby podání přihlášky ke studiu, ubytováním v Pardubicích a možnostmi mimoškolního vyžití. Poté následovala prohlídka odborných učeben a laboratoří. V nich jednotliví vyučujícími poskytli odborný výklad o zde probíhající výuce a technickém vybavení.

Danou akci lze hodnotit více než pozitivně a je na místě za ni poděkovat. Studenti viděli moderní technologie, technické vybavení a mohli se na cokoli zeptat učitelů jednotlivých odborných předmětů. Toto vše jim umožní lepší rozhodování při volbě vysoké školy pro jejich další odborné vzdělávání.

Fotogalerie

Ubytování

Hotel & ubytovna

Služby

Kadeřnictví & kosmetika

Pronájem

Kurty & tělocvična

Školní jídelna

Školní jídelna

Domov mládeže

Domov mládeže