Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Itálie 2019

25.06.2019

Po dlouhé cestě a  nekonečných hodinách, přes Rakousko a polovinu Itálie, jsme dorazili na místo zvané Porto San Giorgio, kde jsme byli ubytovaní v kempu a rozděleni do chatek.

První den, a to pondělí, jsme navštívili samotné město Porto San Giorgio, kde nás čekaly trhy a nadšenci se šli podívat na místní památky.

Po Portu jsme museli načerpat co nejvíce sil na druhý den, kdy jsme jeli do samotného hlavního města – do Říma.

V Římě jsme viděli všechny důležité památky – od samotného Vatikánu a jeho nádherného Svatopetrského náměstí s bazilikou, po Andělský hrad, Pantheon, fontánu di Trevi, Kapitol, Románské Forum a nakonec i Koloseum.

Úterý bylo odpočinkové, většina ho trávila na pláži a ve večerních hodinách jsme se vydali do velmi starého městečka Torre di Palme, kde jsme se všichni navečeřeli v restauraci s výhledem na Porto a samotné Jaderské moře.

Ve středu jsme navštívili aquapark v Riccione, kde se spousta z nás vydováděla na tobogánech, skluzavkách a jiných atrakcích, kterých tam byl dostatek.

Cestou zpět do kempu jsme si udělali zastávku a prohlídku v San Marinu.

Od čtvrtka se hrály turnaje v plážovém volejbale, kdy se udělaly týmy po chatkách a každý hrál s každým.

V pátek turnaje pokračovaly a na konci dne bylo vyhlášení od nejhoršího po nejlepší tým.

V sobotu jsme brzy ráno vstávali, připravovali se na cestu domů, ale tím náš zájezd ještě zdaleka nekončil, protože nás čekala prohlídka Benátek.

V Benátkách jsme  strávili sice jen čtyři hodiny, ale za tu dobu jsme stihli projít opět ta nejdůležitější místa, jako například náměstí sv. Marka a tím nejlepším zakončením byla projížďka Grand Canalem.

V dopoledních hodinách druhého dne jsme opět dojeli zpět do Dvora Králové.

Fotogalerie

Ubytování

Hotel & ubytovna

Služby

Kadeřnictví & kosmetika

Pronájem

Kurty & tělocvična

Školní jídelna

Školní jídelna

Domov mládeže

Domov mládeže