Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Kurz vizážistiky

05.06.2019

Paní Iva Davies působí v oboru vizážistiky již mnoho let. Ve škole líčení Surface vede kurz svatebního líčení. Spolupracuje s různými časopisy (Tvoje svatba, Maminka, Marie Claire atd.) i s módními návrháři a věnuje se široké osobní klientele.

Výuka pod vedením paní Davies probíhala ve třech blocích. V první části výuky představila možnosti práce vizážisty, nutné vybavení a nastínila i ekonomické aspekty této činnosti. Poté se věnovala jednotlivým tématům. Výuka probíhala formou přednášky, z velké části diskuze a především názorné instruktáže. Následoval praktický nácvik představených technik. Dívky si vyzkoušely svatební, francouzské i večerní líčení a další techniky a vychytávky, které ve své budoucí praxi jistě využijí.

Setkání s paní Davies bylo velmi přínosné a lze tak usuzovat i z reakcí a zpětné vazby žákyň. Zkušenosti převzaté od odborníka, který se v oboru pohybuje už několik let, a to na vysoké úrovni, nepředčí sebelepší učebnice.

Fotogalerie

Tyká se: KOSMETICKÉ SLUŽBY

Ubytování

Hotel & ubytovna

Služby

Kadeřnictví & kosmetika

Pronájem

Kurty & tělocvična

Školní jídelna

Školní jídelna

Domov mládeže

Domov mládeže