Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Sobotní program pro rodiče

28.05.2019

V dubnu naše škola pořádala tradičně přijímací zkoušky nanečisto. Zájemci o studium na naší škole si tak mohli během sobotního dopoledne vyzkoušet, jak takové „přijímačky“ vypadají, kde budou probíhat a jakou formu budou mít zadání jednotlivých předmětů.

Tím ale vstřícný přístup naší školy nekončí. Pro rodiče uchazečů jsou vždy připraveny různé aktivity. Ti, kteří chtějí mít ze svých dětí kosmetičky a maséry, jsou pozváni na dopoledne plné péče.

Žáci a pedagogové jim vždy připraví  program, při kterém si prohlédnou prostory zmíněných oborů a vyzkouší si procedury na vlastní kůži.

Na jednotlivých pracovištích odborného výcviku byly provedeny všem zájemcům například masáže zad a šíje, kadeřnické služby, manikúra, pedikúra, úprava obočí a líčení.

Zatímco žáci ZŠ po svém vysilujícím výkonu dostali oběd, jejich rodičům bylo mezi jednotlivým ošetřením  poskytnuto malé občerstvení - káva a moučník.

Nakonec si odpočatí a spokojení rodiče vyzvedli své potomky před jídelnou.

O hezky stráveném dopoledni svědčí i děkovný dopis jednoho z účastníků, který byl zaslán řediteli naší školy.

Bc. Jana Krajčírová

Citace dopisu:

Pane řediteli, chtěli bychom Vám a celému kolektivu vyučujících, kteří se podíleli na organizaci a přípravě dnešního "predpřijimačkového" dne, moc poděkovat. Byli jsme nadšení. Vše do sebe parádně zapadalo - od organizace - přes program pro nás rodiče - až po parkování. A k tomu ještě závěrečný bonus - oběd pro děti! Klobouk dolů! Děkujeme!

Fotogalerie

Tyká se: KOSMETICKÉ SLUŽBY, KADEŘNÍK-VIZÁŽISTA, MASÉR SPORTOVNÍ A REKONDIČNÍ

Ubytování

Hotel & ubytovna

Služby

Kadeřnictví & kosmetika

Pronájem

Kurty & tělocvična

Školní jídelna

Školní jídelna

Domov mládeže

Domov mládeže