Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Projekt – nechte žáky vymalovat.

20.12.2018

Před zářijovým výročím školy dostali učitelé budovy S za úkol zkontrolovat výzdobu školy, případně ji s žáky doladit, či poopravit.

V průchozí části šaten k zadnímu vchodu na pracoviště odborného výcviku oboru Kosmetické služby nebyla výzdoba aktuální a navíc byla značně poničená. Velká zeď nebyla malovaná od rekonstrukce budovy. Nejvyšší čas ji nechat vymalovat.

Zrodil se nápad.

Místo nástěnek a zničených obrázků bude celá zeď pomalovaná vizážistickou tématikou.

Škoda jen, že nebylo možné z časových důvodů toto zrealizovat do setkání absolventů naší školy.

Ihned jsem věděla, na koho se mám obrátit.

Ve třídě 3. E je mnoho výtvarně nadaných dívek. Většina již v 1. ročníku nádherně malovala na obličej pohádkové a zvířecí motivy. Aby nevznikly ve třídě dohady, oslovila jsem jako hlavní aktérku Aničku, která tvoří krásné obrázky při nehtové modeláži. Ta si k sobě vybrala Káťu s tím, že jim po prvotních přípravách pomohou případně i další žákyně.

Moje volba byla správná. Obě se okamžitě pro tento nápad nadchly, začaly ho vylepšovat a doplňovat o různé detaily. Během týdne vznikl zmenšený návrh a od něj už krůček k rozměření a rozkreslení motivů v reálu. Dívkám byly zakoupeny interiérové barvy a samy si posháněly další potřebné pomůcky a materiál.

A dál?... Nechte se překvapit…..

 

VUOV Jana Krajčírová

Fotogalerie

Tyká se: KOSMETICKÉ SLUŽBY, KADEŘNÍK-VIZÁŽISTA

Ubytování

Hotel & ubytovna

Služby

Kadeřnictví & kosmetika

Pronájem

Kurty & tělocvična

Školní jídelna

Školní jídelna

Domov mládeže

Domov mládeže