Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Exkurze

20.12.2018

Během studia na naší škole jsou žákům do výuky zařazovány odborné exkurze. Chceme jim tím zprostředkovat pohled na reálnou činnost ve firmách, salonech a zařízeních, která souvisí s jejich oborem. Tyto akce slouží k lepšímu propojení teorie s praxí a konkrétní  představě o budoucí profesi.

 

 

Exkurze v centru Freneach servis

Dne 1. 10. 2018 se vydalo 26 žáků 2. ročníku oboru Kadeřník-vizážista na exkurzi do školicího centra Freneach servis, které se nachází v části Prahy. Po prohlídce tohoto zařízení proběhlo trichologické školení, které se zabývá problematikou vlasů a pokožky. Technoložka Zuzana Matěchová představila počítačový program „Hergen“ na stanovení diagnózy pokožky. Děvčata si ve skupinkách na vlastní pokožce vyzkoušela diagnostiku mikrokamerou. Zároveň se diskutovalo o doporučení konkrétních produktů k odstranění, či zmírnění daných problémů.

Na závěr měli všichni možnost nakoupit pěstící přípravky a pomůcky v kadeřnickém salónu firmy „Bes“ v blízkosti školicího střediska. Byl to krásný výukový den.

 

 

Žákyně 2. ročníku oboru Kosmetické služby se 10. 12. vydaly s učitelkami odborného výcviku do Prahy navštívit salon Jessica, který se zabývá péčí o ruce a nohy, manikúrou a pedikúrou. Toto zařízení vede paní Šimková, která s naší školou již mnoho let spolupracuje a školí naše děvčata v péči o nehty metodou P-shine. Po vřelém přijetí proběhla komentovaná prohlídka všech prostor. Následovala krátká beseda, jak se takový luxusní salon vede a jaké podmínky a prostředí se musí zákaznicím vytvořit, aby byly spokojené a vracely se.  Součástí byla také instruktáž správného postupu při manikúře a lakování, aby byl výsledek opravdu dokonalý. Na závěr všechny dívky obdržely malý dárek v podobě laku na nehty značky Jessica, který patří ke špičkovým produktům na našem trhu. Exkurzi zakončily procházkou vánočně vyzdobené Prahy.

Fotogalerie

Tyká se: KOSMETICKÉ SLUŽBY, KADEŘNÍK-VIZÁŽISTA

Ubytování

Hotel & ubytovna

Služby

Kadeřnictví & kosmetika

Pronájem

Kurty & tělocvična

Školní jídelna

Školní jídelna

Domov mládeže

Domov mládeže