Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

S "bezpečáky" na Krajském ředitelství Policie ČR v Hradci Králové.

07.12.2018

Celé ředitelství nám představil jeho ředitel plk. JUDr. David Fulka. 
Krajské operační středisko, pracoviště tísňové linky a ukázky ostrých zákroků Policie ČR nám ukázal ředitel operačního odboru plk. Libor Vejs. Došlo i na ukázky "veselých příhod z natáčení" kdy je náročná práce policistů u tísňové linky narušována osobami, které se chtějí seznámit nebo chtějí znát přesný čas. Ale i to se řeší s vtipem a nadhledem. 
Dále jsme navštívil Odbor služby pro zbraně a bezpečnostní materiál. Viděli jsme pracoviště, která se zabývají mechanoskopii, daktyloskopii, písmoznalectvím atd.. Viděli jsme chemické laboratoře a laboratoř pro zbraně a střelivo. Bylo toho mnoho a všechno to bylo zajímavé.
Tato třída jsou i takoví objevitelé a badatelé, všechno chtějí vyzkoušet a prozkoumat. K objevům dne patřila telefonní budka, do které se dá volat, což se hned muselo vyzkoušet. Dalším objevem byl paternoster, slečnám bohužel zatrhli projetí sklepem. Jiné slečny tak zaujala přednáška pana plukovníka, že se ho zeptaly, kolik mu je. Zřejmě byly trochu zklamány, tak další otázka byla, zda má syna :) . Byl to fakt zajímavý den :) .
Petr Vojtěch

Fotogalerie

Ubytování

Hotel & ubytovna

Služby

Kadeřnictví & kosmetika

Pronájem

Kurty & tělocvična

Školní jídelna

Školní jídelna

Domov mládeže

Domov mládeže