Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Odborná praxe v Lázních Velichovky

05.12.2018

V letošním školním roce je pro žáky 3. ročníků povinná odborná praxe. Postupně ji projdou všechny žákyně oboru Kosmetické služby se zaměřením Wellness  v lázních ve Velichovkách. Já jsem ji absolvovala na konci října. Pracovní doba trvala osm hodin. První den mě hlavní sestra provedla po Balneu (vodoléčbě) a zimních lázních, které byly následující týden mým pracovištěm. Pracovnice těchto oddělení musejí mít rekvalifikaci a kurz pro sanitáře. Byly velmi milé, vtipné a všechno mi ukázaly. Po prvním seznamovacím dni jsem odcházela plná nadšení. 

Druhý den jsem již sama pod dozorem zkoušela částečné a aromatické masáže a pozorovala masáže lávovými kameny. Na konci dne jsem masírovala svého čtvrtého zákazníka už bez dozoru. 

Každé ráno na sesterně proběhlo rozdělení klientů mezi maséry. Dostala jsem příležitost vybrat si zákazníky podle toho, na co jsem se cítila. Každý den jsem masírovala kolem šesti klientů a ve čtvrtek jsem si sama zkusila masáž lávovými kameny. Z praxe jsem byla velice nadšená, odnesla jsem si spoustu pozitivních zkušeností a doufám, že se tam ještě někdy vrátím.  

Kristýna Skalická, 3. E

Tyká se: KOSMETICKÉ SLUŽBY, MASÉR SPORTOVNÍ A REKONDIČNÍ

Ubytování

Hotel & ubytovna

Služby

Kadeřnictví & kosmetika

Pronájem

Kurty & tělocvična

Školní jídelna

Školní jídelna

Domov mládeže

Domov mládeže