Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Safari po Safari 2018

24.04.2018

Akci pořádala ZOO Dvůr Králové nad Labem ve spolupráci s přírodovědným klubem Natura, naší školou, DDM Jednička a Lesy České republiky. 

Tato tradiční procházka po safari byla letos zasvěcena pohybu v živočišné říši a v tomto duchu se také konala po celém safari, kde ještě nebyla zvířata, a kam se jinak smí jen autem.

Adéla Vanclová z 1. D, popsala celé dění takto:                                                                                  „Dne 11. 4. jsme navštívili ZOO ve Dvoře Králové. Byla tu k vidění zvířata mnoha druhů od ptáků a plazů po nosorožce, slony a lvy. Naším úkolem bylo orientovat se podle mapky, kterou jsme dostali, a zodpovědět několik otázek týkajících se zvěře nebo rostlin. Kromě otázek jsme plnili úkoly, které obsahovaly běh, stavbu "stromu" z kostek a přenášení obsahu ve stažené kůži exotického zvířete. V zoo se mi líbilo, úkoly byly zábavné a  originální, určitě bych se tam podívala znovu.“ Jiná děvčata ze stejné třídy ocenila i své spolužáky z 3. C, kteří se podíleli na organizaci: „Na čtvrtém stanovišti byli kluci, kteří byli milí a zlepšili mojí skupině náladu na zbytek dne.“ V cíli po vyhodnocení dostali účastníci odměnu v podobě samolepek, plakátů a časopisů. Byl to příjemně strávený den v přírodě.

A. Kernerová

 

 

Fotogalerie

Tyká se: CESTOVNÍ RUCH, KOSMETICKÉ SLUŽBY, KADEŘNÍK-VIZÁŽISTA

Ubytování

Hotel & ubytovna

Služby

Kadeřnictví & kosmetika

Pronájem

Kurty & tělocvična

Školní jídelna

Školní jídelna

Domov mládeže

Domov mládeže