Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

„Zlaté zrcadlo“ Domažlice

09.03.2018

V úterý 6. března 2018 jsme se zúčastnili 5. ročníku kadeřnicko-kosmetické soutěže v Domažlicích „Zlaté zrcadlo“. Letos poprvé ve spolupráci s asociací Fisy a novým názvem Beauty cup“. Naši školu reprezentovala žákyně 3. ročníku Zuzana Rališová v účesové tvorbě, za obor „Kosmetička“ soutěžily žákyně 3. ročníku Novotná Hana a Přibíková Sabina.  

Byly vyhlášeny tyto soutěžní kategorie: dámský společenský účes, dámský střih a definition styling, pánský střih a definition styling a soutěžní make-up. Devět kadeřníků soutěžilo v účesové tvorbě, 7 kadeřníků v dámské a pánské kategorii střih a definition styling a 9 kosmetiček v soutěžním make-up. Výtvory hodnotila odborná porota, např. známý kadeřník, vizážista a stylista Pavel Filandr a prezident asociace Fisy Jakub NathanielSyllte. Soutěžící byli hodnoceni systémem známek od stupnice 1-5. 

Tématem soutěže pro všechny kategorie byl "HOLLYWOOD 21. století". Na fotografiích můžete posoudit vysokou kvalitu práce i kreativitu soutěžících. Zuzana Rališová a Hana Novotná se umístily na 4. místě v obou kategoriích. 

Velmi děkujeme všem soutěžícím a modelkám za vzornou reprezentaci školy a Gabriele Vanické, která učesala modelky v kategorii make-up

Fotogalerie

Tyká se: KOSMETICKÉ SLUŽBY, KADEŘNÍK-VIZÁŽISTA

Ubytování

Hotel & ubytovna

Služby

Kadeřnictví & kosmetika

Pronájem

Kurty & tělocvična

Školní jídelna

Školní jídelna

Domov mládeže

Domov mládeže