Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Kosmetičky, kadeřnice ... a modelky? :)

08.03.2018

 Novým zaměřením u kosmetických služeb je wellness a sportovní masáž. Kromě Lázní Bělohrad nově spolupracujeme i s lázněmi ve Velkých Losinách. Jedná se o velmi prestižní zařízení, kde se toho naši žáci spoustu naučí. Vždy nás potěší, když je pochválí i někdo jiný. Tady se můžete přesvědčit, že ve škole máme i modelky :) Jo, abych nezapomněl, i naše učitelky jsou úžasné :) .

Vážený pane řediteli,
rád bych Vám vyjádřil obdiv za nadstandardní přístup Vašeho pedagogického personálu a poděkování za profesionálně sehranou, dokonalou a odvedenou práci Vašich zaměstnankyň a studentek.
V průběhu ledna jsme přišli s nápadem, zda by bylo možné domluvit spolupráci Vašich studentek jako hostesek na prestižním společenském večeru v hotelu Tree of Life v Lázních Bělohrad. Tento VIP večírek pořádáme každoročně a je nejreprezentativnější událostí naší společnosti Lázně Bělohrad a.s. 
Letos se konal v pátek 23. 2. a téma znělo „Zimní království“. Celý slavnostní večer, program i dekorace se nesl v tomto duchu a takové bylo i zadání na celkovou vizáž hostesek.
Realita předčila naše očekávání, neboť hostesky vypadaly naprosto úžasně, s dokonalou vizáží ledových královen. Povedlo se úplně všechno, od výběru a zhotovení šatů, obuvi, artistického make-upu či účesu. Slečny Kordová Adéla a Tydláčková Petra se staly nejkrásnější ozdobou na uměleckém dojmu celého večera. Svého úkolu se zhostily bez sebemenšího zaváhání, ať už vítaly hosty nebo prodávaly lístky do tomboly. Poděkování též náleží ostatním studentkám, které líčily a česaly náš obsluhující personál.
Komu se však sluší vyjádřit hluboký kompliment nad celkovým uchopením celé akce, jsou paní učitelky a mistrové. Dámám Vašeho pedagogického sboru paní Krajčířové, Stránské, Kittnarové a Flégrové. Svým nadšením, zkušenostmi a přístupem všem předvedly, že jsou ve své profesi jedny z nejlepších. Zcela naplnily slova citátu amerického spisovatele Charlese Farrara Browna:
„Průměrný učitel vypráví. Dobrý učitel vysvětluje. Výborný učitel ukazuje. Nejlepší učitel inspiruje“
Ještě jednou děkuji za ukázkovou spolupráci a budu velmi rád, pokud bude mít pokračování.

S přátelským pozdravem

Ing. Petr Knápek 
Obchodní ředitel, Lázně Bělohrad

Tyká se: KOSMETICKÉ SLUŽBY

Ubytování

Hotel & ubytovna

Služby

Kadeřnictví & kosmetika

Pronájem

Kurty & tělocvična

Školní jídelna

Školní jídelna

Domov mládeže

Domov mládeže