Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Exkurze do vlásenkářství v Klicperově divadle

05.12.2017

Ve čtvrtek 23. listopadu  třída 2. D vyrazila na exkurzi do Klicperova divadla v Hradci Králové. Na cestu nás doprovázel krásně rudý východ slunce. Počasí nám vyšlo, i když bylo ráno trochu chladno.

Společně jsme vyjely vlakem z vlakového nádraží, okolo 9h jsme dorazily do divadla, kde na nás čekala dlouholetá pracovnice divadla v oboru vlásenkářství paní Pechová. Ukázala nám různé paruky a povyprávěla nám o tom, jak probíhá příprava na divadelní představení. Dokonce jsme zjistily, že výroba jedné paruky trvá až 60 hodin čistého času.

Ze zákulisí Klicperova divadla jsme vyrazily na Staré náměstí, kde jsme se stavily v Galerii moderního umění. Poté jsme šly kolem Bílé věže a dokonce se pár odvážlivců nakonec rozhodlo vystoupat až nahoru. Výhled stál však za to. Kolem oběda jsme se vydaly zpět k vlakovému nádraží, kde jsme po rozchodu všechny zamířily na jídlo a na nákupy. Domů jsme se vrátily spokojené, lehce unavené a plné nových zážitků.

Za 2. D Jana Blažková

Fotogalerie

Tyká se: KADEŘNÍK-VIZÁŽISTA

Ubytování

Hotel & ubytovna

Služby

Kadeřnictví & kosmetika

Pronájem

Kurty & tělocvična

Školní jídelna

Školní jídelna

Domov mládeže

Domov mládeže