Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Stužkovací večírek 4. E

01.12.2017

Jednou z nejpříjemnějších „povinností“ budoucího maturanta je absolvování stužkovacího večírku. Tušily jsme, že to bude náročná akce, a proto jsme záměrně zvolily 16. 11., tedy den před Státním svátkem.

Po čtvrtečním vyučování jsme připravily něco k snědku, oblékly sváteční šaty, a protože téma večírku byl FORMAL DRESS CODE a my jsme kosmetičky, snažily jsme (podle časových možností) i krásně nalíčit a učesat.  

K této akci jsme zajednaly obvyklé místo dvorských stužkovacích večírků – restauraci U Rudolfa III. Nejprve jsme se posilnily dobrou večeří s paní učitelkou třídní a pak začali přicházet další naši milí učitelé. Někdo dorazil dříve, někdo později, ale přítomnost devíti učitelů svědčí o tom, že nás mají rádi.

Dalším, a to hlavním bodem programu, bylo pasování mečem na MATURANTA 2018 a přišpendlení maturantské stužky. Milou povinností bylo přiťuknutí šampaňským na zdar budoucí maturity a pak se už rozběhla veselá zábava.

Pro učitele jsme si přichystali hry, u kterých se báječně pobavili, jak bylo vidět z jejich rozesmátých tváří.

Podle fotografií z batolecího a dětského věku učitelé poznávali „kdo je kdo“ a zahráli si také „aktivity“.   Protože ale učitele druhý den čekala náročná cesta do Berlína, musely jsme se s nimi rozloučit. Pak už pokračovala volná zábava až do pozdních nočních hodin.

Stužkovací večírek bychom si klidně znovu zopakovaly, ale teď už se musíme soustředit hlavně na učení.

                                                                                                                                                             Kosmetičky 4 E

Fotogalerie

Tyká se: KOSMETICKÉ SLUŽBY

Ubytování

Hotel & ubytovna

Služby

Kadeřnictví & kosmetika

Pronájem

Kurty & tělocvična

Školní jídelna

Školní jídelna

Domov mládeže

Domov mládeže