Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

SŠIS získala ocenění

05.11.2017

Ocenění škola získala od Královéhradeckého kraje. Jednou z dlouhodobých priorit Královéhradeckého kraje je podpora spolupráce středních škol a firem – zaměstnavatelů, která může přinést výrazný prospěch pro obě spolupracující strany. Pokud chtějí školy nabízet kvalitní vzdělání, držet krok s moderními trendy výrobních procesů, neobejdou se bez výrazné spolupráce s firmami, které mohou nabídnout například vybavení dílen, vybavení učeben, praxe pro žáky, stáže pro učitele, ale i pracovní místa pro úspěšné absolventy konkrétní školy. Mnohé firmy již pochopily, že je nutné věnovat velkou pozornost vzdělávání svých možných příštích zaměstnanců a školám výrazně pomáhají v mnoha oblastech.
Cílem Královéhradeckého kraje a Krajské hospodářské komory Královéhradeckého kraje je přispět k podpoře této spolupráce, každoročně ocenit nejaktivnější firmy a školy, a touto cestou jim poděkovat.
SŠIS v rámci výuky oboru Aplikované chemie navázala spolupráce s firmami v oblasti praxí, stáží, odborných přednášek a stipendijních programů.

Fotogalerie

Tyká se: APLIKOVANÁ CHEMIE

Ubytování

Hotel & ubytovna

Služby

Kadeřnictví & kosmetika

Pronájem

Kurty & tělocvična

Školní jídelna

Školní jídelna

Domov mládeže

Domov mládeže