Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Doprovodný program módní přehlídky

13.10.2015

Dne 10. 10. 2015 se v aule naší školy uskutečnila módní přehlídka královédvorské oděvní firmy Pletap.

Žáci SŠIS oborů Kosmetické služby a Kadeřník zde, pod vedením učitelek odborného výcviku, na pódiu předvedli simulaci odborné soutěže v líčení a účesové tvorbě. Přímo před zraky návštěvnic prezentovali své dovednosti, fantazii a kreativitu, s jakými se prezentují i na celostátních soutěžích. Modelky byly předem ustrojeny a zahaleny v pelerínách. Během hlavní přehlídky oděvů bylo možné sledovat práci jednotlivých „soutěžících“, jak mění splývající vlasy v objemné účesy a nevýrazné obličeje v čarokrásné masky.

Cíleně bylo zvoleno 5 témat, která byla zároveň i hádankou pro přítomné diváky:

Přírodní živel – OHEŇ,

Reklama – GRANKO,

Filmová postava – WEDNESDAY ADAMSOVÁ,

Nadpřirozená bytost – LEDOVÁ KRÁLOVNA,

Civilní téma – MATURITNÍ PLES.

Dalším bodem našeho vstupu byla PROMĚNA. Moderátor Josef Mádle vyzval dobrovolnici z publika, která byla následně v zákulisí žákyněmi za pomoci učitelek nalíčena a učesána. Majitelka firmy Pletap jí zapůjčila kostým, který celý outfit dokonale dotvořil. Do sálu se vrátila za velkého obdivu a potlesku zcela „jiná žena“.

Před poslední částí se i naše modelky odhalily a prošly před zraky všech přítomných jako pravé manekýny. Podle reakcí a obdivných pohledů jsme usoudili, že se tato školní show vydařila a byla příjemným zpestřením celé oděvní přehlídky. Pro naše žáky byla samotná příprava a celá akce silným zážitkem a velkou motivací pro jejich další profesní rozvoj.

Ubytování

Hotel & ubytovna

Služby

Kadeřnictví & kosmetika

Pronájem

Kurty & tělocvična

Školní jídelna

Školní jídelna

Domov mládeže

Domov mládeže