Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Schůzka prvních ročníků 17.6.2017

07.06.2017

S sebou si, prosím, vezměte 500 Kč jako zálohu na adaptační kurz a 100 Kč na čipovou kartu pro vstup do školy, do jídelny a na internát. Dále pak cca 1000 - 1200 Kč na jazykové učebnice (anglického jazyka a druhého cizího jazyka), aby mohly být učebnice objednány již v průběhu prázdnin. Důležité! Do školního informačního systému Bakaláři potřebujeme vaši fotku (pasového formátu). Případně můžete fotku vašeho obličeje elektronicky poslat na adresu studijního oddělení: sturmova.hana@ssis.cz.
Aplikovaná chemie a Informatici mají schůzku na budově I, nábř. J. Wolkera 132. Ostatní obory na budově S v ulici E. Krásnohorské 2069. Vše bude označeno . Mapku a další informace naleznete níže.

Dopravní informace.

Most Jana Palacha je (opět) uzavřen, k dispozici je lávka pro pěší. Mezi budovami se dá bez potíží jít pěšky. Parkovat můžete za budovou průmyslovky (obory ACH a IT), případně u vedlejší sportovní haly. Ostatní obory mohou parkovat na dvoře školy v ulici E. Krásnohorské 2069. Vše najdete v přiložené mapce.

Ubytování

Hotel & ubytovna

Služby

Kadeřnictví & kosmetika

Pronájem

Kurty & tělocvična

Školní jídelna

Školní jídelna

Domov mládeže

Domov mládeže