Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Meet and Greet

21.02.2017

Akce proběhla v den pololetního vysvědčení, a to 31. ledna 2017.

Dopoledne jsme se všichni společně sešli v aule školy, kde první ročník oboru cestovní ruch celou akci zahájil. Žáci tohoto oboru se dále ujali funkce průvodců a ukázali návštěvníkům historické centrum města včetně kostela sv. Jana Křtitele či muzea, kde jim byla představena výroba vánočních ozdob. Po náročné prohlídce po krásách našeho města jsme se šli posilnit do školní cvičné kuchyně, kde na nás čekali naši spolužáci z oboru Hotelnictví  s  bohatým občerstvením. Tabule byla nádherná. K nabídce byla např. báječná svěží roláda či vynikající míša řezy.

V odpoledních hodinách se konal fotbalový turnaj. Tentokrát zvítězil tým „našich” z 2. C. Po turnaji následovala chvíle volna, kdy se první ročník opět ujal holandských skupin a vydal se na prohlídku dalších krás a zákoutí města.

Po tradiční české večeři se všichni studenti odebrali na večerní program. Jeho první složkou byla polka, konaná za účelem naučit a ukázat zahraničním žákům něco málo z naší kultury. Po této zábavě přišel na řadu kvíz, kdy žáci a učitelé v mezinárodně složených týmech odpovídali na různé otázky v oblasti cestovního ruchu. Tečkou celého dne bylo karaoke, které si užili zejména naši hosté.

Celý den byl určitě pro všechny žáky z obou zemí přínosnou zkušeností v oblasti vaření či animačních programů, ale zejména v komunikaci v angličtině. Akce se vydařila a očekáváme ještě lepší spolupráci v příštím roce.

 

Kamila Munzarová, Tereza Vaňková,  2.C

Fotogalerie

Tyká se: CESTOVNÍ RUCH, HOTELNICTVÍ

Ubytování

Hotel & ubytovna

Služby

Kadeřnictví & kosmetika

Pronájem

Kurty & tělocvična

Školní jídelna

Školní jídelna

Domov mládeže

Domov mládeže