Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Konverzační soutěž v anglickém jazyce

20.12.2016

Nejprve proběhla písemná část, které se zúčastnilo celkem 52 studentů. V této části studenti řešili test FCE (úroveň B2), který se skládal z poslechové části a čtení textů s porozuměním. Osm studentů, kteří dosáhli nejlepšího výsledku v písemné části, postoupilo do ústního kola. V ústním kole studenti předstoupili před šestičlennou komisi učitelů anglického jazyka a jejich úkolem bylo představit se, pohovořit o vylosovaném tématu (např. my future job, my holidays, travelling, apod.) a poté si studenti vylosovali situaci, která může běžně v životě nastat (např. ve vašem jídle v restauraci je šváb) a museli promptně zareagovat.

Poté došlo k sečtení bodů z písemné i ústní části, načež bylo stanoveno pořadí.

Na prvním místě se umístil student 3. ročníku oboru Cestovní ruch Vašek Hloušek. Gratulujeme! Vašek bude mít tu čest reprezentovat naši školu v okresním kole konverzační soutěže v anglickém jazyce.

Krásné druhé místo obsadil student druhého ročníku oboru Hotelnictví Daniel Potocký a na třetím místě se umístil Daniel Tammer, který studuje druhý ročník oboru Informatika.

Všech osm studentů obdrželo diplomy a krásné ceny (např. výkladové slovníky, anglické knihy, termohrnky apod.), které byly zakoupeny díky podpoře Unie rodičů při SŠIS a Europe Direct. 

Děkujeme všem studentům za účast a doufáme, že si každý ze soutěže odnesl cenné zkušenosti.

Touto cestou děkuji také všem kolegům za vzornou přípravu a perfektní organizaci soutěže.

 

Za tým angličtinářů

Mgr. Petra Hažvová  

 

 

POŘADÍ STUDENTŮ (písemné + ústní kolo)

  1. Hloušek Václav, 3C              220 bodů
  2. Potocký Daniel, 2A              190 bodů
  3. Tammer Daniel, 2I                188 bodů
  4. Nýdecká Gabriela, 1C          183 bodů
  5. Kožešník Jan, 2A                  171 bodů
  6. Benešová Hana, 2C              166 bodů
  7. Zahálka Matěj, 3I                 159 bodů
  8. Goldšmíd Lukáš, 1I              131 bodů        

Fotogalerie

Tyká se: APLIKOVANÁ CHEMIE, CESTOVNÍ RUCH, HOTELNICTVÍ, Informační technologie - KYBERNETICKÁ BEZPEČNOST, KOSMETICKÉ SLUŽBY

Ubytování

Hotel & ubytovna

Služby

Kadeřnictví & kosmetika

Pronájem

Kurty & tělocvična

Školní jídelna

Školní jídelna

Domov mládeže

Domov mládeže