Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Certifikát kvality výuky anglického jazyka na SŠIS

08.12.2016

Od začátku školního roku 2016/17 jsme začali u všech maturitních oborů (s výjimkou kosmetiček) používat nové učebnice anglického jazyka s názvem Maturita Focus.

Je to zcela nová, unikátní a moderní učebnice pro studenty středních škol a gymnázií, koncipovaná jako komplexní příprava na jazykové zkoušky - českou státní maturitu, Cambridge English, a jiné.

První ročníky používají level 2 (úroveň mírně pokročilí), 3I a 3C začala používat level 3 (úroveň pokročilí). Postupně bude učebnice zavedena ve všech ročních a oborech.

Kniha byla napsána zkušenými autory na základě rozsáhlého výzkumu mezi učiteli a je přelomovým titulem v oblasti přípravy studentů na jazykové zkoušky. Svým obsahem je vyvážená a cíleně procvičuje všechny jazykové dovednosti, slovní zásobu i gramatiku. Součástí pracovního sešitu jsou rady a tipy ke zkouškám, stejně jako tematický slovníček a databanka užitečných frází. Učebnice poskytuje mimořádně intenzivní práci se slovní zásobou a souhrnný přehled gramatických pravidel. 

VÝHODY:

Spolu s využíváním časopisu Bridge ve výuce se tak zabýváme nejaktuálnějšími tématy a máme možnost sledovat nové trendy v moderní angličtině.

Za tým angličtinářů

Mgr. Petra Hažvová 

Přílohy

certifikat-kvality1-5446.pdf

Stáhnout soubor

Ubytování

Hotel & ubytovna

Služby

Kadeřnictví & kosmetika

Pronájem

Kurty & tělocvična

Školní jídelna

Školní jídelna

Domov mládeže

Domov mládeže