Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Mladý módní tvůrce Jihlava 2016

02.12.2016

Dne 1. 12. 2016 se konala tradičně kadeřnicko-kosmetická soutěž Mladý módní tvůrce ve 4 kategoriích. Letos bylo úkolem soutěžících vytvořit dámský účes inspirovaný „africkými kmeny“, který byl ve stylu afrických domorodých žen zvýrazněn barvami, které jsou typické pro Afriku. Na téma „barevná hra světla a stínů“ Marka Leesona žákyně 3. ročníku Michaela Sedláčková předvedla barevný  nadčasový účes pomocí foukané ondulace. V následující kategorii facepainting na téma „Jules Verne“ žákyně Dominika Rozborilová malováním na obličej a krk ztvárnila podmořský svět. V poslední kategorii make-up fantazijní líčení na téma „půlnoční zahrada“ nás zastupovaly  Sára Dlouhá a Marie - Magdalena Hitková.

Nikita Winklerová z 3. ročníku oboru Kadeřník získala 1. místo v kategorii dámský účes inspirovaný „africkými kmeny“.

2. místo ve fantazijním líčení obsadila Marie-Magdalena Hitková se svoji modelkou Marcelou Kolářovou, jejíž kostým byl opravdu originální a zaujal nejen odbornou porotu, ale všechny zúčastněné v sále.

Všem našim soutěžícím a modelkám děkujeme za vzornou reprezentaci školy a vítězkám BLAHOPŘEJEME.

Za kolektiv učitelek OV Bc. Jitka Šturmová

Fotogalerie

Tyká se: KOSMETICKÉ SLUŽBY, KADEŘNÍK-VIZÁŽISTA

Ubytování

Hotel & ubytovna

Služby

Kadeřnictví & kosmetika

Pronájem

Kurty & tělocvična

Školní jídelna

Školní jídelna

Domov mládeže

Domov mládeže