Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Úspěch O. Hrnečka na Mistrovství ČR v počítačových hrách

07.11.2016

Mistrovství ČR v počítačových a mobilních hrách '16

Toto Mistrovství České republiky v počítačových hrách je každoročně největší událostí naší herní scény. Letošní ročník byl ale odlišný z jednoho prostého důvodu a to, že se konal nejen na počítačích, ale dokonce i na mobilních telefonech a tabletech. Soutěžilo se v PC hrách typu Counter-Strike: Global Offensive, League of Legends, HearthStone a mobilních Clash Royale a Vain Glory. Celá akce se odehrávala ve dnech 4.- 6. 11. 2016 v Brně na výstavišti.

Jmenuji se Ondřej Hrneček, studuji Střední školu informatiky a služeb ve Dvoře Králové nad Labem a letos jsem se zúčastnil Mistroství České republiky v počítačových hrách ve hře League of Legends za tým NecroRaisers v roli supporta a skončil na překvapivém 3. místě. Do celého turnaje jsme nastoupili jako outsideři a nikdo od nás neočekával ani postup ze skupiny, natož se probojovat do semifinále.

            Na akci jste mohli najít plno stánků s herními konzolemi, novým příslušenstvím, jako jsou myši, monitory nebo například herní židle. A asi největším lákadlem bylo vyzkoušení virtuální reality, kde se stála nekonečná fronta. Dále stojí za zmínku různé soutěže, ve kterých lidé mohli vyhrát hodnotné ceny, jako například monitor. Celé Mistroství ČR bych vyhodnotil  z pohledu hráče velice kladně a rád bych se účastnil i nadcházejících ročníků.

Ondřej „MjrDee“ Hrneček

Fotogalerie

Tyká se: Informační technologie - KYBERNETICKÁ BEZPEČNOST

Ubytování

Hotel & ubytovna

Služby

Kadeřnictví & kosmetika

Pronájem

Kurty & tělocvična

Školní jídelna

Školní jídelna

Domov mládeže

Domov mládeže