Kontakty

Adresa školy

Střední škola informatiky a služeb
Dvůr Králové nad Labem
Elišky Krásnohorské 2069
544 01 Dvůr Králové nad Labem

IZO 110 037 791

IČ 67439918

DIČ CZ67439918

ID datové schránky: gibw2dc

 

725 921 213     KOSMETIKA

602 260 981     KADEŘNICTVÍ

Úřední hodiny

Studijní oddělení - budova A - Šturmová Hana

ÚŘEDNÍ DNY DOPOLEDNE ODPOLEDNE
PONDĚLÍ 7:45 – 11:00 12:30 – 15:00
STŘEDA 7:45 – 11:00 12:30 – 15:00
PÁTEK 7:45 – 11:00 12:30 – 13:30

Podkladna školy - budova A - Jana Bénová

ÚŘEDNÍ DNY DOPOLEDNE ODPOLEDNE
PONDĚLÍ 7:15 – 08:00 13:30 – 14:30
ÚTERÝ 7:15 – 08:00 13:30 – 14:30
STŘEDA 7:15 – 08:00 13:30 – 14:30
ČTVRTEK 7:15 – 08:00 13:30 – 14:30
PÁTEK 7:15 – 08:00  

Hlavní kontakty

Mgr. et Mgr. Petr VOJTĚCH
Ředitel školy
tel: 499 622 215
email: vojtech.petr@ssis.cz
email: reditel@ssis.cz
budova: A

Hana ŠTURMOVÁ
Sekretariát ředitele školy
tel: 499 622 215
email: info@ssis.cz

Ing. Monika ŠTODTOVÁ
Statutární zástupce ředitele, manažer kvality
zástupce pro obor Aplikovaná chemie a Informační technologie
tel: 499 320 198
email: stodtova.monika@ssis.cz

Mgr. Ilona PETRÁČOVÁ
Zástupce ředitele
tel: 499 320 195
email: petracova.ilona@ssis.cz

- studijní obor Kosmetička
- učební obor Kadeřník

Mgr. Jiří NÁLEVKA
Zástupce ředitele
tel: 499 320 195
email: nalevka.jiri@ssis.cz

- studijní obor Hotelnictví a cestovní ruch
- studijní obor Služby cestovního ruchu

Bc. Jana KRAJČÍROVÁ
Vedoucí učitel odborné výchovy, preventista BOZP
tel: 499 320 195
email: krajcirova.jana@ssis.cz

Bc. Kateřina LUKÁŠOVÁ
Vedoucí domova mládeže
tel: 499 320 195, 739 615 930
email: lukasova.katerina@ssis.cz

Ing. Věra SMEJKALOVÁ
Zástupce ředitele pro věci ekonomické
tel: 499 320 195, 725 921 198 nebo 739 651 870
email: smejkalova.vera@ssis.cz

Simona HEŘMANSKÁ
Informační centrum
tel: 499 329 105
email: hermanska.simona@ssis.cz

Martina KOZLOVSKÁ
školní jídelna
tel: 499 622 505, 739 451 278
email: kozlovska.martina@ssis.cz

Pedagogičtí zaměstnanci školy

Bartošová Iveta

Mgr. Bláha Miloš

Mgr. Černá Hana

Mgr. Flégrová Jana

Mgr. Fryntová Vladimíra

Ing. Hajnyš Tomáš

Mgr. Hažvová Petra

Ing. Hloušková Dagmar

Mgr. Hojná Jana

Mgr. Holan Jiří

Mgr. Jáklová Hana
výchovný poradce

Mgr. Kavan Petr

Mgr. Kavanová Martina

Ing. Kernerová Alena

Mgr. Kiezlerová Soňa

Kittnarová Simona

Ing. Koblasová Martina

Bc. Krajčírová Jana

Mgr. Kubíková Martina

Mgr. Kyselová Veronika
výchovný poradce

Ing. Lanková Iva

Bc. Macek Jiří

Mgr. Matura Luděk

Mgr. Nálevka Jiří

Ing. Nosková Alena

Ing. Broulíková Jana

Mgr. Ing. Petr Lukáš

Mgr. Petráčová Ilona

Ing. Petrášová Eva

Mgr. Reil Rudolf

Mgr. Ruda Ondřej

Mgr. Řezaninová Jana

Stránská Jarmila

Ing. Šílová Jana

PharmDr. Šímová Markéta

Mgr. Šmíd Miloslav

Mgr. Špatenková Renata

Bc. Šturmová Jitka

Mgr. Šturmová Tereza Jana

Bc. Vejdělková Radka

Ing. Lenka Kožešníková

Ing. Mitrovič Libor

Zaměstnanci Domova mládeže

Benešová Hana

Bc. Balharová Hana

Vojta Jaroslav

Stejskalová Martina

Kmitovská Nikola, DiS

Nepedagogičtí zaměstnanci školy

Ekonomický úsek

Ing. Smejkalová Věra
budova: A

Machová Hana
budova: A

Bénová Jana
budova: A

Munzarová Iveta
budova: A

Šturmová Hana
budova: A

Heřmanská Simona
budova: K

Všetečková Kamila
budova: K

Tomášková Jitka
budova: I

Ing. Síbrová Radka
administrace projektů
budova: A

Zaměstnanci školní jídelny

Martinková Miroslava

Špůr Jaromír

Sýkorová Miluše

Valášková Renata

Sobotková Renata

Další nepedagogičtí pracovníci

Dašková Jana
budova: D

Brslínková Marie
budova: S

Černá Petra
budova: H

Doležalová Eva
budova: I

Kejzar Jiří
budova: D,S

Javorský Miroslav
budova: I

Plecháčová Jitka
budova: S

Vacková Michaela
budova: D

Ježková Helena
budova: I

Novák Jaroslav

Ubytování

Hotel & ubytovna

Služby

Kadeřnictví & kosmetika

Pronájem

Kurty & tělocvična

Školní jídelna

Školní jídelna

Domov mládeže

Domov mládeže