O ŠKOLE

 

Naše škola nabízí studium v pěti atraktivních maturitních oborech a jednom učebním oboru. Jedná se o technické maturitní obory Aplikovaná  chemie a Informační technologie, které pokračují v tradici 127 let výuky na SPŠ Dvůr Králové. Průmyslovka je dnes jednou ze součástí naší školy.

Na více než stoletou tradici dalších součástí naší školy - Obchodní školy a Obchodní akademie – navazuje obor Hotelnictví a nejnovější obor Cestovní ruch.

Následující dva obory jsou zaměřeny na osobní služby. Jde o maturitní obor Kosmetické služby. V rámci tohoto oboru budeme od  roku 2016/2017 nabízet dvě nová atraktivní zaměření, a to Wellness a Vizážistika. Jediným učebním oborem je Kadeřník-vizážista, který připravuje žáky na samostatné podnikání v této oblasti.

Naše škola nabízí i výborné zázemí - vlastní jídelnu, domov mládeže, cvičnou restauraci a kuchyň. Všechny budovy školy jsou vedle sebe, v blízkosti centra města.  Pro sportovní aktivity využíváme sportovní halu, několik hřišť s umělým povrchem, hřiště na beach volejbal. Všechny budovy školy mají wi-fi pokrytí s velmi rychlým připojením. Všichni žáci školy mají zdarma licenci na produkty Microsoft Office.

 

Přidejte se do skupiny pro uchazeče na Facebooku!

Kritéria příjmacího řízení

NOVINKY

 

Provoz studijního oddělení

14.07.2016

Studijní oddělení je o hlavních prázdninách v provozu denně od 9:00 - 11:00.
Vždy doporučujeme předem zavolat či napsat email pro ověření přítomnosti.

Dovolená:
18. - 22. 07. 2016
26. - 05. 08. 2016

 

Poznávací zájezd 3C po Pálavě a okolí

29.06.2016

Kulturní památky, tradiční folklór či okázale krásná krajina jižní Moravy jsou od nepaměti vyhledávaným cílem turistů.

S Francouzi v kuchyni

29.06.2016

V rámci projektu Erasmus+ k nám z Francie zavítali čtyři žáci oboru Hotelnictví z odborné střední školy Lycée Pardailhan v Auch.

NAŠE OBORY

 
 
 
 
 
 
 
Ubytování

Hotel & ubytovna

Služby

Kadeřnictví & kosmetika

Pronájem

Kurty & tělocvična

Školní jídelna

Školní jídelna

Domov mládeže

Domov mládeže