O ŠKOLE

 

Naše škola nabízí studium v pěti atraktivních maturitních oborech a jednom učebním oboru. Jedná se o technické maturitní obory Aplikovaná  chemie a Informační technologie, které pokračují v tradici 127 let výuky na SPŠ Dvůr Králové. Průmyslovka je dnes jednou ze součástí naší školy.

Na více než stoletou tradici dalších součástí naší školy - Obchodní školy a Obchodní akademie – navazuje obor Hotelnictví a nejnovější obor Cestovní ruch.

Následující dva obory jsou zaměřeny na osobní služby. Jde o maturitní obor Kosmetické služby. V rámci tohoto oboru budeme od  roku 2016/2017 nabízet dvě nová atraktivní zaměření, a to Wellnes a Vizážistka. Jediným učebním oborem je Kadeřník, který připravuje žáky na samostatné podnikání v této oblasti.

 Naše škola nabízí i výborné zázemí - vlastní jídelnu, domov mládeže, cvičnou restauraci a kuchyň. Všechny budovy školy jsou vedle sebe, v blízkosti centra města.  Pro sportovní aktivity využíváme sportovní halu, několik hřišť s umělým povrchem, hřiště na beach volejbal. Všechny budovy školy mají wi fi pokrytí s velmi rychlým připojením. Všichni žáci školy mají zdarma licenci na produkty Microsoft Office.

NOVINKY

 

Průmyslovka na IQLANDII

29.09.2015

Vyšší ročníky průmyslovky navštívily vědecké centrum IQLANDIA v Liberci. http://www.iqlandia.cz/

 

Zveřejněn nový seznam četby k maturitě

25.09.2015

Maturanti v příloze naleznou seznam literatury pro školní rok 2015/2016

Exkurze žáků Aplikované chemie na Laborexpu 2015

24.09.2015

Žáci tříd 1B, 2B, 3B se ve středu 23.9.2015 účastnili exkurze Laborexpo 2015 v Praze, kde měli možnost shlédnout nejmodernější laboratorní techniku. Na zpáteční cestě navštívili expozici Botanicus v Ostré n. L. - zpracování recentních zdrojů tradičními způsoby.

NAŠE OBORY

 
 
 
 
 
 
 
Ubytování

Hotel & ubytovna

Služby

Kadeřnictví & kosmetika

Pronájem

Kurty & tělocvična

Školní jídelna

Školní jídelna

Domov mládeže

Domov mládeže